درباره ما

این شرکت در سال 1386 در اداره ثبت شرکتهای ارومیه تحت شماره 8867 و بشناسه ملی 10220137770 به ثبت رسید. مراحل اخذ زمین محل اجرای و اخذ مجوزهای لازمه از ارگانها و سازمانهای ذیربط نزدیک به دو سال زمان برده و نهایتا در سال 1389 عملیات ساخت و ساز شروع و در سال 1390 به بهره برداری رسید. این مجموعه با حدود 80 عدد گیاهچه پایه مالینگ ـ مرتون سیب و با دو نفر پرسنل تولید را آغاز و در حال حاضر با 30 نفر نیروی متخصص و تولید 25 نوع محصول فعالیت خود را ادامه میدهد..


دانش فنی تولید کلیه محصولات تماما حاصل تلاش گروه تحقیق و توسعه شرکت بوده و توسط خود مجموعه بومی سازی شده است

شرکت رویان پژوهش آذربایجان
سهامی خاص

بعنوان یک شرکت دانش بنیان تحت پوشش معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی با زمینه فعالیت تولید انواع پایه رویشی و نهال درختان میوه سردسیری با پایه رویشی و انواع رز با روش بیوتکنولوژی کشت بافت با هدف تولید انواع نسل جدید پایه و نهال سالم و اصیل کشت بافتی به منظور گذر از باغبانی سنتی به سوی باغبانی صنعتی و مدرن در استان آذربایجان غربی ـ شهرستان ارومیه ـ تأسیس گردیده است..

این مجموعه با اخذ گواهی ISO 9001:2008از مؤسسه بین المللی SWISSCERT وبا ظرفیت تولید سالیانه نزدیک یک میلیون اصله در سال یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز کشت بافت کشور بشمار آمده و توانسته برای اولین بار در کشور گواهی عاری از ویروس (Virus Free ) برای پایه های مالینگ ـ مرتون سیب کشت بافتی MM106, MM111 را از مؤسسه تحقیقات ، ثبت و گواهی بذر و نهال کشور اخذ نماید.

آغاز فعالیت


این واحد پس از اتمام عملیات ساخت و ساز و تجهیز آزمایشگاه و گلخانه ها فعالیت عملی خود را در سال 1389 با تولید پایه های رویشی سیب نیمه پاکوتاه مالینگ ـ مرتون آغاز و در حال حاضر سایر محصولات شامل پایه های هلو ، شلیل و بادام GN , GF677 ) ) ، گیلاس و آلبالو (گزیلا 6 ) ، پایه های سری OHF CLONALS و پیرودووارف برای انواع گلابی و انواع رز هیبرید و انگور به تولیدات آن اضافه شده و طبق سفارش مشتریان در اختیار آنها قرار می گیرد.

با ما تماس بگیرید...
ثبت سفارش

این شرکت آماده عقد قرارداد برای تامین نیاز متقاضیان به پایه های رویشی اصلاح شده و عاری از بیماری و درختان میوه و سایر محصولات با بهترین شرایط می باشد. متقاضيان ثبت سفارش اعم از حقيقي و حقوقي مي توانند از طريق ایمیل سفارشات خود را به صورت 24 ساعته، و در هر مكاني كه به شبكه جهاني اينترنت دسترسي داشته باشند ارسال نمايند. لازم به ذكر است كه كليه پيگيريهاي لازم تا حصول نتيجه به اطلاع مشتریان عزیز خواهد رسید.